POLKRAM | Transport i sprzedaż kruszywa Wielkopolska

Wywóz, sprzedaż kamienia, kruszyw

Oferta

6. Kamień-kruszywa – wszechstronny produkt naturalny, który może być stosowany w budownictwie jako różnego rodzaju okładziny oraz dekoracje w całym domu. Oferujemy różne rodzaje wysokiej jakości kamieni, które znajdą zastosowanie i są wydobywane dzięki nowoczesnemu sprzętowi. Dzięki efektom wizualnym świetnie sprawdzą się w Państwa domu.

Zapewniamy transport, sprzedaż, oraz wywóz kamienia-kruszców, zgodny z zasadami bezpieczeństwa i normami środowiskowymi.

Dlaczego kruszywa od Polkram?

POLKRAM – sprzedaż i transport wysokiej jakości kruszyw na terenie Poznania oraz Wągrowca i Rogoźna. Kruszywa oferowany przez naszą firmę jest wysokiej jakości, dlatego można go zagospodarować m.in. w budowie dróg, chodników, bieżni, czy kortach sportowych, w ogrodzie i na tarasie.

FAQ

Kamień to wszechstronny produkt naturalny, który może być stosowany w budownictwie jako różnego rodzaju okładziny oraz dekoracje w całym domu.
Kamienie służą głównie jako produkty dekoracyjno-ochronne tworzące eleganckie elewacje, podłogi czy pokrycia ścian wewnątrz budynku.

Wyróżniamy:

naturalne – powstające w wyniku obróbki (przesiania, płukania lub uszlachetniania) głazów narzutowych, żwirów i piasków pochodzenia polodowcowego lub rzecznego. Są to żwiry, otoczaki lub grys z otoczaków;

łamane – powstałe w wyniku rozdrobnienia skał, na przykład granitowych lub bazaltowych. W ten sposób produkuje się: miał kamienny, kliniec, tłuczeń, kamień łamany i grys.

Kontakt