POLKRAM | Transport i sprzedaż kruszywa Wielkopolska

Wywóz, sprzedaż piasku

Oferta

3. Piasek – Sprzedajemy w wygodnej dla Państwa formie piasek. Wszechobecny i łatwo dostępny materiał jest oferowany w korzystnej cenie. Stanowi jeden z najcenniejszych surowców znanych ludzkości i towarzyszy jej od zarania dziejów. Bez piasku nie wyobrażamy sobie pracy w budownictwie, gdyż jest on stosowany do m.in.

– Wyrobienia cementu, asfaltu, zaprawy murarskiej i szkła
– Uzupełnianie i uszczelnianie konstrukcji
– Wypełniania fundamentów, murowań, mułek itd.

Posiadamy w naszej ofercie różne rodzaje wysoko oczyszczonego piasku, przeznaczone specjalnie do wyszczególnionych zastosowań w budownictwie:
Zapewniamy transport, sprzedaż, oraz wywóz piasku, zgodny z zasadami bezpieczeństwa i normami środowiskowymi.

Dlaczego piasek od Polkram?

POLKRAM – sprzedaż i transport wysokiej jakości piasku na terenie Poznania oraz Wągrowca i Rogoźna. Piasek oferowany przez naszą firmę jest wysokiej jakości, dlatego można go zagospodarować m.in. w budowie dróg, chodników, bieżni, czy kortach sportowych, w ogrodzie i na tarasie.

FAQ

Piasek to skała osadowa, luźna, złożona z niezwiązanych spoiwem ziaren mineralnych, przede wszystkim kwarcu. Ma szerokie zastosowanie w budownictwie.
Piasek to podstawowe kruszywo wykorzystywane w budownictwie. Używa się go do przygotowania mieszanki betonowej na fundamenty czy strop, a także zapraw do murowania lub tynkowania
  • kwarcowe – (najpowszechniejsze ze względu na stosunkowo dużą odporność chemiczną i mechaniczną kwarcu)
  • wapienne lub węglanowe
  • polimineralne
  • wulkaniczne

Kontakt