POLKRAM | Transport i sprzedaż kruszywa Wielkopolska

Wywóz, sprzedaż żwiru

Oferta

Żwir – jest jednym z najbardziej powszechnych i najczęściej stosowanych kruszców naturalnych, co wynika z jego łatwej dostępności i cennych właściwości. Żwir to w rzeczywistości kilka połączonych ze sobą minerałów oraz skał, takich jak kwarc, dolomit, wapień, skaleń itp. Wszystkie te cechy sprawiają, że wykorzystuje się go w wielu branżach budowlanych jak m.in.:

– w produkcji betonu i w wylewkach betonowych,
– masa bitumiczna nakładana na powierzchnię dróg,
– budowa dróg
– ze względu na aranżacje estetyczną żwir sprawdza się również w ogrodzie

Dlaczego żwir od Polkram?

POLKRAM – sprzedaż i transport wysokiej jakości żwiru na terenie Poznania oraz Wągrowca i Rogoźna. Żwir oferowany przez naszą firmę jest wysokiej jakości, dlatego można go zagospodarować m.in. w budowie dróg, chodników, bieżni, czy kortach sportowych, w ogrodzie i na tarasie.

FAQ

Żwir to okruchowa skała osadowa o luźnej postaci, złożona z różnych skał i minerałów o średnicy większej niż 2 mm, do nawet kilku centymetrów
Wyróżniamy żwir frakcji 2-8 mm: wielkość bryłek mieści się w przedziale 2 – 8 mm, żwiry frakcji 8-16 mm, wykorzystywany do wyrobu wylewek średnich i grubych, szczególnie schodów, fundamentów i stropów, oraz żwir frakcji 16 – 32 mm, który znajduje zastosowanie w melioracji ogrodów i wokół domu, do wykonania domowej oczyszczalni ścieków i dekoracji ogrodów.
Materiały sypkie, takie jak żwir, powinny być przechowywane w pryzmach z zachowaniem kąta stoku naturalnego tych materiałów. Materiały drobnicowe należy układać w stosy o wysokości nie przekraczającej 2 m.
Aby pozbyć się niechcianych materiałów, warto skorzystać z usług profesjonalnego przedsiębiorstwa, które oferuje szybki wywóz odpadów budowlanych.

Kontakt